rss search

Zangles

line

Een tijdje geleden vroeg ik via facebook en twitter wie een zangdocent(e) kent en kan aanraden, met wie je kerkliederen (zoals Opwekking) kon leren zingen. Dit waren de reacties, op alfabetische volgorde:

Kirsten Alting (Assen): http://www.joyahmusic.nl/

André Bijleveld (Enschede): http://www.andrebijleveld.nl/

Nellie Bolhuis (Winsum): mail me voor meer informatie.

Ramona de Cock (Buitenpost): mail me voor meer informatie.

Marieke Drenthe (Stadskanaal): https://www.facebook.com/missmiek

Francis Evers (omgeving Lelystad): https://www.facebook.com/francis.evers.7

Mirjam Hartkamp (Zwolle & Wezep): http://www.mirjamhartkamp.nl/zangcoaching/

Rebecca Jager (Stadskanaal): https://www.facebook.com/rebeccajager95

Astrid Medemblik (Assen): https://www.facebook.com/astrid.medemblik

Suzan Mercera (Groningen): http://www.suzanmercera.com

Talitha Nawijn (Zwolle): https://www.facebook.com/pages/The-Voicelab-Zangschool-Talitha-Nawijn

Jan Hendrik Niemeijer (Stadskanaal): https://www.facebook.com/janhendrikniemeijer.niemeijer

Edwin Velvis (Stedum en Hardenberg): http://edwinvelvis.nl/

Wia van der Vijver (Drachten): https://www.facebook.com/wia.vandervijver

Ruth Wortel van Vuuren (Sauwerd): http://retrodepetro.nl/


2 reacties

line
  1. Ronnie zoetebier

    Ik zou graag willen zingen in een kerkkoor maar heb nooit zangles gehad , ik ben 48 jaar , wat kan ik doen

    line
    • Hoi Ronnie!

      Voor de meeste kerkkoren hoef je geen zangles te nemen. Het is juist een soort van zangles. Waar ga je naar de kerk? Is daar een koor?

      line

Plaats een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *